על משטחי עץ

ישנם סוגים שונים של משטחי עץ. אנו חברת גל משטחים מתכננים את  משטח עץ שיתאים באופן מדוייק לצרכי העסק. משטחים אלו יהפכו את העבודה לקלה יותר וליעילה יותר באופן משמעותי שיחסוך  זמן, משאבים, כוח אדם וכסף.

סוג המשטח
בכדי להתאים את משטח העץ לצרכי הלקוח ראשית יש לבחור את סוג המשטח, להלן סוגי המשטחים :משטח קוביות                                        משטח קוביות דגם מדף                       משטח קוביות סגור             
          
                    ===========================================================================                

משטח קורות                                  משטח קורות דו פני                         משטח קורות חד פני
               

==========================================================================

משטח קורות גשר                                     משטח קוביות סיפון תחתון כפול
              

על שימוש של משטחי עץ בתעשייה
השימוש הנפוץ ביותר של משטחי עץ בתעשייה הוא כמצע עליו ניתן להניח מוצרים ולהוביל אותם בעזרת מלגזות ומשאיות. משטחים העשויים מעץ מהווים מצע נוח מאוד לאריזה ולהובלה. ניתן להשתמש בהם מספר רב מאוד של פעמים ושימוש זה נוח מאוד וגם ידידותי לסביבה. המשטחים יעזרו לנו לעבוד בצורה יעילה ואיכותית. משטחי העץ מחברת גל משטחים העץ המשמש למשטחים הינו עץ אורן ועץ לבן איכותי. בעזרת משטחי העץ ניתן לשנע בצורה קלה את המוצרים התעשייתיים ממקום למקום במינימום זמן ומאמץ.

משטחי עץ – יתרונות
היתרון המרכזי של משטחי עץ  מתוצרת גל משטחים הוא יכולת לשנע כמות גדולה מאוד של משקל, עד לכמה אלפי ק"ג. יתרון נוסף של משטחים אלו הוא שהשימוש בהם מאוד נוח. ניתן להשתמש בכל משטח אינספור פעמים והשימוש במשטחים הוא מאוד בטיחותי,  הן לסחורה והן לעובדים. חברת גל משטחים תתאים את המידות וחוזק המשטח לסחורה שאותה יש לשנע. 
 
משטחי עץ למפעלים
משטחי עץ נמצאים בשימוש נרחב מאוד במפעילי תעשייה. ניתן לומר שהשינוע העיקרי של הבחורה בכל העולם נעשה על גבי משטחי עץ. השינוע  במשטחי עץ מתבצע להוביל את המוצרים   בין חלקי המפעל השונים ואל לקוחות המפעל. למעשה כל מפעל משתמש באופן יומיומי ושוטף במשטחי עץ. חברת גל משטחים מספקת משטחי עץ לתעשיות הגדולות בארץ ולמפעלים המובילים. ניתן לומר לסיכום, שכאשר אנחנו בוחרים להשתמש במשטחים העשויים מעץ להובלה ולאחסון של הסחורה שלנו אנחנו הופכים את העבודה שלנו להרבה יותר נוחה ויעילה.
 

משטחי עץ להובלה

משטח עץ להובלה מתאימים לכל סוגי המפעלים. לא משנה אם יש לנו מפעל לייצור מחשבים או מפעל שמייצר מיצים טבעיים, בכל מקרה אנחנו משתמשים במפעל במלגזות. העבודה עם מלגזות היא עבודה נוחה מאוד ויעילה, אולם כאשר עובדים עם מלגזה צריך לדעת איך לעבוד אתה. כל ניסיון לעבוד עם מלגזה ללא משטחים של עץ סופו כישלון חרוץ. שיני המלגזה מותאמות בצורה מושלמת למשטחים של עץ. העבודה עם משטחי העץ יכולה לאפשר לנו לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת. כאשר עובדים עם מלגזה הבטיחות והיעילות חשובים במיוחד. עבודה מבולגנת ולא מסודרת עם מלגזה יכולה לסכן את העובדים שלנו וגם את הסחורה שלנו.

 
 

תהליך ייצור משטחי עץ במפעל גל משטחים